E-shop

Zeptali jsme se svých zákazníků,
jak jsou spokojeni s produkty Dr.Svatek

Večerní sklenička Maltoferrochinu

Dobrý den,

jsme asi trochu speciální marketingový případ. Moje babička trpěla chudokrevností a k mým vzpomínkám z dětství v 70. letech minulého století patří i její pravidelná večerní sklenička Maltoferrochinu. Když před několika lety lékař manželce doporučil výživové doplňky na zvýšení hladiny železa, okamžitě se mi jeho název vybavil a pak už jen stačilo trochu zapátrat na internetu.

A jako bonus jsem při té příležitosti získal vysvětlení hlášky z filmu Občanský průkaz: „… čtyři díly Conduranga, výtečného vína z lékárny…“. Syn hrál jednu z hlavních rolí, takže jsem měl důvod zkoumat i detaily 🙂

S přáním zdaru celé firmě

Condurango jako dar

Dobrý den,

k výrobku jsem se dostala osobní zkušeností. Maminka dostala Condurango jako dar od jistého člověka. Já jsem měla nedávno žaludeční potíže. Zkusila jsem to a úleva byla tak rychlá, že jsem šla hned objednat. A jsem zvědavá na ta ostatní medicinální vína. Již jsem též doporučila kolegyni.

Takže díky za skvělý výrobek.

Přeji hezký den a Boží požehnání!

Bylinné kapsle MALTOFERROCHIN Na železo

Dobrý den,

s tímto produktem jsem velmi spokojena. Jsem pravidelný dárce krve a po jednom odmítnutí pro chudokrevnost jsem začala brát tento druh železa. Brzy jsem se dostala opět do normálu, potvrzeno i po krevních testech. Žádná únava, třepení nehtů, točení hlavy. Vřele doporučuji!

Bylinné sirupy Dr. Svatek

Děkuji, že něco takového vyrábíte. Obě lahvičky jsem už dnes obdržela a došly v pořádku. Mám ráda věci hlavně z naší české přírody.

Takže vám ještě jednou moc děkuji za zaslání a také za vaši úžasnou práci.

Krásné dny přeji všem

Sirup na odkašlávání

Dobrý den,

dnes mi od vás přišla zásilka. Poprvé jsem u vás nakupovala. Objednala jsem sirupy na odkašlávání, železo a imunitní systém.
Jsou vynikající.  Celý balíček byl zabalený s láskou a péčí, myslím, že i to hned pomohlo k uzdravení.
Díky. Budu objednávat dál. Ať se daří.

Je to jedna z mála forem železa, která je stravitelná, velmi chutná a funguje.

Objednávku na železité víno jsem učinila na základě zkušeností, které s tímto vínem mám a kupuji ho občas nebo ho dostávám darem. Je to jedna z mála forem železa, která je stravitelná, velmi chutná a funguje. Také jsem ho vzala známé, která má rovněž problémy s nedostatkem železa, třeba budete mít o zákaznici víc :-).

Myslím, že nad železitým vínem se většina lidí trochu „zašklebí“, ale toto je opravdu dobré, připomíná mi portské a železitá chuť v něm vůbec nevadí. Firmu Herbadent znám již dlouho, určitě jsem také našla letáčky v čekárně u zubního lékaře.

Jinak děkuji za vzorek přiložený k objednávce, bylinná zubní pasta s výraznou chutí hřebíčku byla příjemná mě i manželovi. Jak jste napsala, nabídka je široká. Držím palce, ať se firmě daří mezi ostatní konkurencí!

Zaujala mne pozitivní recenze

Dobrý den,

objednala jsem si železité víno dle vaší nabídky na internetu. Zaujala mne pozitivní recenze vašich zákazníků, dodávka bez ceny dopravy a výhodná cena za 1litr.

Byla jsem spokojená s rychlým dodáním do druhého dne.

Děkuji za vzorky zubní pasty a kartáčku, kartáček je výborný, určitě ho doporučím svým známým.

S pozdravem J.P.

Objednávce předcházelo zjištění

Vážená paní,

děkuji za Váš e-mail i za rychlé vyřízení objednávky. Těším se, že si ji zítra převezmu. Objednávce předcházelo zjištění, že mám nedostatek železa. Když jsem si hledala možnosti, jak železo doplnit přírodní formou, narazila jsem mj. na speciální vína, což mě zaujalo ? Zadala jsem si do vyhledavače medicinální vína a vyskočila mi Vaše nabídka. Vzhledem k tomu, že budu muset užívat železo delší dobu,  využila jsem výhodné velké balení. Také mi vyhovuje doručení přes Zásilkovnu.

Hodnocení na Heureku Vám určitě napíšu.

Pokud byste ode mě potřebovala ještě nějaké upřesnění, jsem Vám k dispozici.

S přátelským pozdravem

Objednala jsem si víno MALTOFERROCHIN, již jednou jsem jej užívala, při špatném krevním obrazu.

Již léta používáme výrobky Herbadent (zubní pasty, ústní vodu, apod.), kvůli přírodnímu složení. Proto při zhoršení krevního obrazu bylo víno mojí první volbou, než budu muset užívat jiné léky. A jestli stále i tak výborně chutná, bude to dvojnásobná radost.

K Vaší nabídce jsem se dostala tak, že jsem cíleně sháněla železité víno.

Mám s ním velmi dobré zkušenosti z doby, kdy jsem měla velkou ztrátu krve a následnou anemii jsem rozhodně nechtěla řešit chemickými přípravky. Volbou bylo železité víno a volba byla rozhodně správná. Problémy se mi tak trochu vrátily nyní a tedy jsem opět začala pátrat po železitém vínu. V lékárně jej skladem pochopitelně nemají a tak jsem hledala na internetu. Vaše společnost mi vyšla ve vyhledávači jako výrobce, no a kde jinde nakoupit než u výrobce. Noa přípravky na ústní hygienu byly milým zjištění, že mohu nakoupit i další věci, které potřebuji. Dávám přednost přírodním produktům, takže jsem rozhodně u Vás nebyla naposledy. Tak taková je celá historie. Ještě jednou moc děkuji a opravdu moc Vám přeji, ať se společnosti daří.

Kamarádka vyprávěla své problémy s nedostatkem železa a já jsem si vzpomněla, že moje maminka vyprávěla o železitém víně z lékárny.

Zadala jsem do vyhledavače a Maltoferrochin vyskočil na prvních pozicích. Při porovnávání cen jsem se podívala i na stránky výrobce, název mi byl povědomý. A když jsem viděla akci 2+1, rozhodla jsem se vína zakoupit s tím, že kromě lahve pro kamarádku zkusím jednu i já a jednu budu mít pro dceru. 🙂

Prohlédla jsem si i ostatní produkty a rozhodla se zkusit i víno na trávení pro mamku. Mile mě potěšil dárek – balení Vilcacora. Na jednu stranu jsem chtěla vyzkoušet i tento produkt, na druhou stranu jsem si říkala, že jsem již objednala dost nevyzkoušených produktů. Balík jsem si vyzvedla včera ze Zásilkovny a rovnou večer i víno ochutnala. Na rozdíl od jiných produktů se železem opravdu chutná!

Děkuji a přeji hodně úspěchů v podnikání, které obzvláště v této době není snadné.

Oddělovač
PRAHA, RAKOUSKO-UHERSKO, 1897

V tom roce se začíná psát naše historie. Vladimír Svatek s Dr. Javůrkem začnou v Praze na Smíchově s výrobou medicinálních vín. Bratr zakladatele, Dr. PhMr. Vavřinec Svatek rozšiřuje začátkem 20. století účinky a indikace vín díky využití exotických léčivých bylin a o pět let později se výroba stěhuje do nových prostor, které firma, dnes pod názvem HERBADENT využívá dodnes.

V šedesátých letech zde vyvinul Dr. Karmazín extrakt ze 7 léčivých bylin a tento Masážní roztok na dásně HERBADENT se začal prodávat v lékárnách jako léčivý přípravek na zánět dásní a na afty a dal následně firmě i nové jméno.

Osvědčená tradiční receptura a pečlivý výrobní postup s důrazem na péči a trpělivost se úspěšně využívá dodnes jak pro medicinální sladová vína, zrající ve sklepích smíchovského domu, tak pro patentovaný přírodní extrakt ze 7 bylin, zrající ve skleněných baňkách ve staré varně a zcela naplňují základní slogan: VYROBENO Z BYLIN.

Radio Proglas

Vyrobeno
z bylin